AUSINĖS

Geriausias vasaros pasiūlymas - Naim Uniti Atom HDMI (1699 eur.) su Focal Electra 1008 Be (2100 eur.) Komplekto kaina - 3799 eur.

Kompaktiškas Hi-End klasės stereo stiprintuvas Naim Uniti Atom HDMI su integruotu tinkliniu grotuvu, HDMI jungtimi, optiniais, ir analoginiais įėjimais. Idealiai tinkantis ieškantiems kompaktiškos ir ypatingai kokybiškos garso sistemos. Galima prijungti televizorių, patefoną ar kitą įrenginį. Mėgautis muzika naudojantis - Spotify, Tidal, internetinėmis radijo stotimis ar kitais servisais. Stiprintuvas komplektuojamas su aukštos klasės Prancūzijoje pagamintomis kolonėlėmis - Focal Electra 1008 Be.

Komplekto kaina - 3799 eur.  *Kaina galioja kol prekių yra sandėlyje.

Stereo resyveris DENON DRA-800H

Tai ko seniai laukė tikri garso mėgėjai. Stereo stiprintuvas su integruotu tinklo grotuvu DENON DRA-800H. Kaina - 638 eur.

Naujausi DENON modeliai jau prekyboje!

Kodėl reikia rinktis DENON namų kino teatro stipritntuvus?

DENON šimto metų patirtis garso technologijose. NR1 Japonijoje!

Pažangiausių sprendimų namų kinas. Aukščiausios garso charakteristikos ir didelė galia kiekvienam DENON resyverio kanalui. Mėgaukitės įtraukiančiu, trijų dimensijų garsu. Prisijunkite iki šešių mėgstamiausių medijos įrenginių su pilnu 4k palaikymu, 4:4:4 spalvų rezpoliucija ir BT.2020. Prisijunkite belaides ausines. 4K Ultra HD/60Hz pilno srauto perdavimas, HDR10, Dolby Vision suderinamumas ir HLG (Hybrid Log-Gamma). Animuotas DENON asistentas, ekrane užtikrins lengvą ir intuityvią konfiguraciją. Veikia su Amazon alexa, Google assistant ir Apple Siri muzikos valdymui balsu.  DENON resyveriai palaiko bevielį "mooltiroom" ir begalinę muzikos transliacijos šaltinių įvairovę. Spotify, amazon Music, Deezer, Tidal, Tunein ir daugiau

DENON AVR S-950H, DENON AVR S-750H, DENON AVR S-650H, DENON AVR-X2600H, DENON AVR-X2600H.

 

Išpardavimas finišo tiesiojoje - nepraleisk progos Naim prekes įsigyti pigiau!

Naim Mu-So - 998 eur.

Naim Mu-So Qb - 648 eur.

Perkant Naim Mu-So SE, gaunate ausines Focal listen wireless dovanų. Komplekto kaina - 1299 eur.

Akcija galioja tol, kol prekės yra sandėlyje.

Naujas ausinių modelis - Audio-Technica ATH-M50xBT

Nesuklysime sakydami, kad ATH-M50 ausinės - populiariausias kompanijos Audio-Technica modelis. Sparčiai populiarėjant belaidėms - bluetooth ausinėms, pasirodė ir naujausia Audio-Technica ATH-M50xBT versija. Plačiau čia.

Naujasis FiiO K3 stiprintuvas su integruotu skaitmeniniu/analoginiu keitikliu jau mūsų salone.

Namuose ir darbe naudojate kompiuterį, o garsas kurį gaunate klausant ausines ar aktyvias kolonėles Jūsų nedžiugina?
Rekomenduojame išbandyti FiiO K3 stiprintuvą su integruotu skaitmeniniu/analoginiu keitikliu. Taip geriau išnaudosite savo ausinių (ypač didesnės varžos ir mažesnio jautrumo) ir akustinės sistemos potencialą. Nelieka fonavimo, garso atkūrimas ženkliai pagerėja!

 

FiiO FA7: primosios ausinės pasaulyje sukurtos su 3D printerio pagalba.

FiiO FA7: primosios ausinės pasaulyje sukurtos su 3D printerio pagalba.
Ką tik rinkoje pristatytas naujausias FiiO in-ear tipo modelis su armatūrinio tipo garsiakalbiais. Gamintojo teigimu tai pirmosios pasaulyje ausinės, kurių rezonansą slopiantys korpusai pagaminti naudojant 3D printerį. Ypatingos formos ir ypač patogus FiiO FA7 korpusas pagamintas iš hipoalergines ir antimikrobinės medžiagios (beje turinčios tai patvirtinantį medicininį EU IIA sertifikatą).

2019-01-08 FiiO ausinių apžvalga

„FiiO“ ausinės – dizainas, inovacijos ir „Hi-Fi“ garsas

Daug metų kompanija „FiiO“ užima tvirtas pozicijas mobiliojo garso rinkoje ir garsėja kokybišką „Hi-Fi“ garsą atkuriančiais nešiojamaisiais grotuvais, ausinių stiprintuvais bei stiprintuvais su USB-SAK funkcija. Atsiriekusi gan didelę dalį nebrangių ausinių rinkos, „FiiO“ ryžtingai eina pirmyn ir 2018 m. išleidžia naujus modelius.

 

2018-11-23 "BLACK FRIDAY" išpardavimas! Nuolaidos visoms prekėms nuo 10% iki 50%

                         

FOCAL - Prancūzų kompanija, įsikūrusi Saint-Étienne mieste. Daugiau nei trisdešimt metų gaminanti Hi-Fi ir Hi-End garso atkūrimo techniką. Šios kompanijos garso kolonėlės - laikomos vienomis geriausių pasaulyje. Kviečiame apsilankyti mūsų Hi-Fi technikos salone ir įvertinti Focal Chorus seriją kuriai šiuo metu - taikoma ypatinga nuolaida.

  

Prekių krepšelis
Peržiūrėti savo prekių krepšelį.
Vartotojo zona
PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ

             

KAIP MUS SURASTI

KODĖL VERTA PIRKTI PAS MUS?

    

            DIDELIS ASORTIMENTAS

            DEMONSTRUOJAMOS PREKĖS

            ORIGINALI PRODUKCIJA

             AUTORIZUOTI DILERIAI

 
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB "Audio guru". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Audio guru" sutikimą. Sprendimas:Dpak Dizainas:Tavotinklapis.lt