PradžiaKontaktai
AUSINĖS

Kontaktai

 

Specializuotas Hi-Fi salonas

Adresas:
Vingrių g. 5B, Vilnius

Darbo laikas:
I - V: 11-19 val.
VI: dirbame atskiru susitarimu

VII: nedirbame

Tel.: 8 6161 4440

e-paštas: info@audioguru.lt

UAB "Audio guru"

Vingrių g. 5B, Vilnius

Tel.: 8 6161 4440

Įmonės kodas: 302625427

PVM mokėtojo kodas: LT100006140917

A/S LT707300010126845793
AB Swedbank

 

 

 

Parduodama garso ir vaizdo technika

"Audio guru" salone pristatomi įvairių žymių garso ir vaizdo technikos gamintojų gaminiai. Čia rasite  namų kino teatro ir stereofoninės technikos. Salone išvysite prekių ženklus, atrinktus norint pateikti kuo įvairesnį technikos asortimentą ir kartu parodyti Hi-Fi ir Hi-End klasės aparatūros kokybę ir įvairovę.

Mes Jums siūlome žinomiausių Hi-Fi ir Hi-end kompanijų produkciją, kurios yra aukštai vertinamos audio ekspertų, bei vartotojų

DENON - Japonojos Hi-Fi technikos gamintojas, "premium" segmento Hi-Fi garso kokybės lyderis pasaulyje, pasižymi ypač aukšto lygio audio video resyerių pasiūla.

DALI - žinomiausias ir labiausiai vertinamas Skandinavijos kolonėlių gamintojas. DALI kolonėlės iki šiol (išskyrus žemiausnes serijas) gaminamos Danijoje. DALI kolonėlės yra gavusios daugybę įvairių tarptautinių apdovanojimų, o dėl savo muzikalumo ir išskirtinumo labai vertinamos visame pasaulyje

PRO-JECT - 5 EISA apdovanojimus pelnęs didžiausias europos vinilinių plokštelių grotuvų gamintojas.

Bowers & Wilkins – kolonėles pamatysime ne tik „Abbey road“ įrašų studijoje... Turbūt žinomiausio Britanijos Hi-Fi ir High-end garso sistemų gamintojo Bowers & Wilkins aparatūra ir akustika jau galima išbandyti ir mūsų salone.

Wharfedale – populiarūs ne vieną What Hi-Fi? aukščiausią apdovanojimą pelnę akustikos gamintojai. Audio guru salone demonstruojame žymiąją Wharfedale  diamond seriją.

Onkyo - Legendinė Japonų kompanija gaminanti kokybišką garso ir vaizdo techniką.

 Taip pat galime pasiūlyti Išskirtinio garso amerikiečių gamintojo McIntosh elektroniką bei daugelio kitų  Hi-Fi ir High-end garso kolonėlių gamintojų bei elektronikos gamintojų produkciją - ROTEL, YAMAHA, PIONEER, TRIANGLE. QED, AUDIOQUEST - jungiamuosius laidus. SONY projektorius. JBL, CAMBRIDGE  AUDIO, DENON, Bluetooth garso kolonėles, nešiojamus FiiO grotuvus, ausines, bei įvairius aksesuarus.

Mes esame daugelio mūsų parduodamų produktų oficialūs atstovai, dileriai arba  distributoriai Lietuvoje, todėl suteikiame savo parduodamai technikai 2 metų garantiją bei techninį palaikymą ir servisą.

 

 

 

 

Prekių krepšelis
Peržiūrėti savo prekių krepšelį.
Vartotojo zona
PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ

             

KAIP MUS SURASTI

KODĖL VERTA PIRKTI PAS MUS?

    

            DIDELIS ASORTIMENTAS

            DEMONSTRUOJAMOS PREKĖS

            ORIGINALI PRODUKCIJA

             AUTORIZUOTI DILERIAI

 
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB "Audio guru". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Audio guru" sutikimą. Sprendimas:Dpak Dizainas:Tavotinklapis.lt