Pradžia2018-12-05 Atnaujinome ekspozicjią ir prapletėme prekių asortimentą. Nuo šios dar didesnis pasirinkimas ir geresnės kainos. Profesionali konsultacija ir individualūs sprendimai kiekvienam klientui!
AUSINĖS

2018-12-05 Atnaujinome ekspozicjią ir prapletėme prekių asortimentą. Nuo šios dar didesnis pasirinkimas ir geresnės kainos. Profesionali konsultacija ir individualūs sprendimai kiekvienam klientui!

2018-12-05 Atnaujinome ekspozicjią ir prapletėme prekių asortimentą. Nuo šios dar didesnis pasirinkimas ir geresnės kainos. Profesionali konsultacija ir Individualūs sprendimai kiekvienam klientui! Naujausia elektronika ir akustika - DENON, NAIM, PRIMARE, DALI, FOCAL, PRO-JECT ir daug kitų.

Darbo laikas gruodžio mėnesį:

I - V: 11-19 val.

VI: dirbame atskiru susitarimu

VII: nedirbame

 

 

Audioguru Hi-Fi salonas - Tai vieta, kur kiekvienas norintis gali ateiti ir pats palyginti skirtingų Hi Fi ir Hi End lygio garso ir vaizdo aparatūros sistemų galimybes. Geriausia patirtis, kai pabandai ir išgirsti skirtingus produktus pats, tik tada gali susidaryti savo objektyvią nuomonę apie esamus rinkoje produktus. Mūsų ekspertai visada pasiruošę Jums padėti šiame sudėtingame procese.

 

Savo salone mes taip atrenkame produktus, kad būtų kuo įvairesnis audio-video technikos asortimentas, ir kad kartu parodyti Hi-Fi ir High-End klasės aparatūros kokybę bei įvairovę. Kiekvienam klientui siūlome geriausią, pagal jo poreikius parinktą variantą – nuo paprasčiausios stereo ar namų kino sistemos iki aukščiausios kokybės išskirtinių HI-END sistemų su maksimaliomis galimybėmis ką galima nupirkti už pinigus. Pas mus susirasti techniką pagal savo poreikius ir norus gali kiekvienas.

 

Kviečiame užeiti Jeigu važiuojate pro šalį ir turite minutę laiko, kviečiame užeiti pas mus ir paprasčiausiai paklausyti geros muzikos, pažiūrėti Hi-Fi lygio namų kiną, ar padiskutuoti apie garso ir vaizdo aparatūrą bei išgerti puodelį mūsų išvirtos kavos.

 

Mes esame Vilniuje - Vingrių g. 5B, greta J.Basanavičiaus gatvės ir  "MO muziejaus" Greta parduotuvės yra kelios parkavimo aikštelės, taip pat patogu mus pasiekti ir viešuoju transportu.

Parduodama technika

Pas mus salone pristatomi įvairių žymių garso ir vaizdo technikos gamintojų gaminiai. Čia rasite daug namų kino teatro ir stereofoninės technikos. Salone išvysite prekių ženklus, atrinktus norint pateikti kuo įvairesnį technikos asortimentą ir kartu parodyti Hi-Fi ir Hi-End klasės aparatūros kokybę ir įvairovę.

Mes Jums siūlome žinomiausių Hi-Fi ir Hi-end kompanijų produkciją, kurios yra aukštai vertinamos audio ekpertų, bei vartotojų: DENON - Nr.1 Hi-Fi technikos gamintojas Japonijoje bei "premium" segmento Hi-Fi garso kokybės lyderis pasaulyje, MARANTZ - žymus garso ir video elektronikos gamintojas, PRIMARE - legendiniai Švediški aukščiausios klasės stiprintuvai, Europos vinilinių plokštelių grotuvų didžiausią gamintoją PRO-JECT. Turbūt žinomiausio Britanijos High-end garso gamintojų NAIM aparatūra (oficialus Bentley audio tiekėjas), išskirtinio garso anglų gamintojo REGA elektronika, EXPOSURE, CAMBRIDGE AUDIO, YAMAHA, ONKYO, PIONEER produkciją. Hi-Fi ir High-end garso kolonėlių gamintojų - FOCAL, MONITOR AUDIO, DALI, NAIM, CANTON, B&W, WILSON, PIEGA, DEFINTIVE TECHNOLOGY, BOSTON ACOUSTICS, SONUS FABER. CHORD,SUPRA, AUDIOQUEST, INAKUSTIK, DLAI - jungiamuosius laidus, projektorius (SONY), taip pat projekcinius ekranus, LCD, OLED televizorius (LOWE, SONY, LG), audio-video baldus SPECTRAL ir ATACAMA; DENON, SENNHEISER, GRADO, DENON, BOSE, SHURE, WESTONE, FOCAL, PIONEER, BEYERDYNAMIC, AUDIO-TECHNICA ausines bei įvairius aksesuarus.

 

Mes esame daugelio mūsų parduodamų produktų oficialūs atstovai, distributoriai arba dileriai Lietuvoje. Visada garantuojame kad visos parduodamos prekės yra originalios ir parduodamos su 24 mėnesių garantija.

 

 

Prekių krepšelis
Peržiūrėti savo prekių krepšelį.
Vartotojo zona
PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ

             

KAIP MUS SURASTI

KODĖL VERTA PIRKTI PAS MUS?

    

            DIDELIS ASORTIMENTAS

            DEMONSTRUOJAMOS PREKĖS

            ORIGINALI PRODUKCIJA

             AUTORIZUOTI DILERIAI

 
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB "Audio guru". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Audio guru" sutikimą. Sprendimas:Dpak Dizainas:Tavotinklapis.lt