PradžiaFiiO FA7: primosios ausinės pasaulyje sukurtos su 3D printerio pagalba.
AUSINĖS

FiiO FA7: primosios ausinės pasaulyje sukurtos su 3D printerio pagalba.

FiiO FA7: primosios ausinės pasaulyje sukurtos su 3D printerio pagalba.
Ką tik rinkoje pristatytas naujausias FiiO in-ear tipo modelis su armatūrinio tipo garsiakalbiais. Gamintojo teigimu tai pirmosios pasaulyje ausinės, kurių rezonansą slopiantys korpusai pagaminti naudojant 3D printerį. Ypatingos formos ir ypač patogus FiiO FA7 korpusas pagamintas iš hipoalergines ir antimikrobinės medžiagios (beje turinčios tai patvirtinantį medicininį EU IIA sertifikatą).
Kiekviename ausinių korpuse montuojama po keturis „Knowles” armatūrinio-balansinio tipo garsiakalbius. Žemiesiems dažniams naudojamas – CI-22955, vidutiniams dažniams – ED-29689, na o aukštus dažnius atkuria du garskalbiai – SWFK-31736. Įdomu tai, kad būtent aukštųjų dažnių garsiakalbiai yra pagerinti FiiO inžinierių ir naudojami tik FA7 modelyje.
Ausinės komplektuojamos su Japonišku „Oyaide“ kabeliu, kietu ir minkštu dėklu, bei trylika skirtingų dydžių ir tipų pagalvėlių.

FiiO FA7 kaina – 299 eur. Ausines galima užsisakyti www.ausines.com ir www.audioguru.lt salone.

Prekių krepšelis
Peržiūrėti savo prekių krepšelį.
Vartotojo zona
PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ

             

KAIP MUS SURASTI

KODĖL VERTA PIRKTI PAS MUS?

    

            DIDELIS ASORTIMENTAS

            DEMONSTRUOJAMOS PREKĖS

            ORIGINALI PRODUKCIJA

             AUTORIZUOTI DILERIAI

 
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB "Audio guru". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Audio guru" sutikimą. Sprendimas:Dpak Dizainas:Tavotinklapis.lt