PradžiaHi-Fi aparatūra
AUSINĖS

Hi-Fi aparatūra

Kas yra Hi-Fi?

Kas yra Hi-Fi? High fidelity—arba hi-fi, arba hifi. Tai terminas naudojamas namų garso technikos vartotojų, audio technikos entuziastų ir audiofilų. Taip yra apibrėžiama aukštesnio lygio, brangesnė garso atkūrimo technika. Hi-Fi komponentai pasižymi minimaliais garso triukšmais, iškraipymais bei tiksliomis dažnuminėmis charakterstikomis.

Audio Guru - tai Hi-Fi aparatūros salonas. Čia demostruojame įvairių gamintojų namų kino teatro resyverius, stereo stiprintuvus, Blu-ray grotuvus, įvairaus tipo garso kolonėles bei kitus garso technikos komponentus. Prekiaujame populiariausiais ir geriausiais DENON, YAMAHA, ONKYO, PIONEER, MCINTOSH, DALI, BOWERS & WILKINS, WHARFEDALE ir kitų gamintojų modeliais. Mūsų salone siūlome tik originalią produkciją iš oficialių atstovų arba tiesiai iš gamintojo. Esame oficialūs ir autorizuoti DENON, DALI, SENNHEISER ir kitų gamintojų dileriai. Daugiau nei dešimties metų patirtis, dirbant šioje srityje, leidžia garantuoti profesionalią konsultaciją renkantis tiek stereo, tiek namų kino teatro sistemą. Jeigu kažko mūsų asortimente neradote būtinai mums parašykite elektroniniu paštu - info@audioguru.lt arba paskabinkite Tel.: +370 6161 4440

 

            

 

 

 

Kas yra Hi-End?

High end audio – terminas naudojamas aprašant komponentų kokybę, galinčių atkurti muzikos įrašus labiausiai atitinkant originalų („gyvą“) muzikos skambesį. Tipiški hi-end apibrėžimą lydintys žodžiai kuriais hi-end techniką apibūdina audiofilų publikacijos bei ekspertai, yra tikslumas, aiškumas, scenos gilumas, tembras, greitis, etc.

Teoriškai tobula high-end audio sistema turėtų sukurti iliuziją, kad muzikos atlikėjai yra realūs ir atlieka muziką „gyvai“ scenoje, tiesiai prieš klausytoją. Klausantis turėtų nekilti jokių abejonių, kad muzika yra atkuriama ne realių muzikantų, o iš įrašo, su audio aparatūra ir muzikinėmis kolonėlėmis.

Muzikos atkūrimo skirtumas tarp masiniam vartotojui gaminamos audio technikos ir hi end technikos gali būti apibūdinamas žodžiais bei techniniais parametrais, bet geriausiai šį skirtumą galima išgirsti klausantis muzikos. Atmetus techninius duomenys, tik individualaus klausytojo klausa bei preferencijos gali geriausiai padėti atirinkti labiausiai priimtiną audio sistemą.

Profesionaliai parinktos hi-end audio sistemos ne tik suteikia išskirtinį malonumą klausantis muzikos (dažnai apstulbina klausytoją savo gebėjimu atkurti įrašą, maksimaliai prilygstantį „gyvai“ atliekamai muzikai), bet ir parodo klausytojo statusą bei muzikinį skonį. Hi-end audio sistemos žymiai mažiau nuvertėja bei laikui bėgant jų kaina ima augti dėl savo išskirtinumo.

Populiariausios prekės kategorijoje

Prekių krepšelis
Peržiūrėti savo prekių krepšelį.
Vartotojo zona
PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ

             

KAIP MUS SURASTI

KODĖL VERTA PIRKTI PAS MUS?

    

            DIDELIS ASORTIMENTAS

            DEMONSTRUOJAMOS PREKĖS

            ORIGINALI PRODUKCIJA

             AUTORIZUOTI DILERIAI

 
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB "Audio guru". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Audio guru" sutikimą. Sprendimas:Dpak Dizainas:Tavotinklapis.lt