PradžiaDenon
AUSINĖS

Denon

                           

„Denon“ – daugiau nei šimtą metų veikianti Japonijos kompanija. Nuo 1910 m. ši Japonijos kompanija  nustato garso ir vaizdo įrangos tendencijas. „Denon“ kompanijai priklauso daugybė išradimų, kurie visiškai pakeitė Hi-Fi pasaulį. Ilgą laiką „Denon“ buvo „Nippon Columbia“ koncerno dalimi, o nuo 2002 m. perėjo į „Ripple Woods“, priklausančiai „D&M“ kompanijai.

                      

„Denon“, visuomet garsėjusi puikia gaminių surinkimo bei garso kokybe, šiuo metu laikoma viena iš geriausių pasaulyje namų kino įrangos gamintoja. Denon AV resyveriai ir vaizdo grotuvai nuolat apdovanojami šios srities pasauliniais apdovanojimais. „Denon“ nepamiršta ir savo veiklos nuo kurios viskas ir prasidėjo - stereo įrangos. Dviejų kanalų „Denon“ prietaisai jau eilę metų konkuruoja su geriausiomis Japonijos, JAV ir Didžiosios Britanijos kompanijomis, kurios specializuojasi garso įrangos gamyboje. „Denon“ yra vienintelė garso pramonės kompanija, kuri pateko į prestižinį Didžiojoje Britanijoje paskelbtą „Most Wanted Brands“ sąrašą.

Kiekvienas „Denon“ prietaisas pasižymi unikaliu garsu ir nepriekaištinga surinkimo kokybe. Denon kompanijos gaminiais nesudėtinga naudotis.

                          

Denon gaminių gamoje yra stereo stiprintuvai, CD/SACD grotuvai ir patefonai, patefonų galvutės, laidai, ausinės, muzikiniai centrai, mini hi-fi sistemos,  namų kino įranga - Audio Video resyveriai, Blu ray, grotuvai,  patefonai, patefonų galvutės, laidai bei ausinės. Taip pat pastaruoju metu sparčiai tobulėjančios belaidės ir multiroom sistemos - Denon Heos, Denon Envaya.

                                              

 

Populiariausios prekės kategorijoje

Prekių krepšelis
Peržiūrėti savo prekių krepšelį.
Vartotojo zona
PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ

             

KAIP MUS SURASTI

KODĖL VERTA PIRKTI PAS MUS?

    

            DIDELIS ASORTIMENTAS

            DEMONSTRUOJAMOS PREKĖS

            ORIGINALI PRODUKCIJA

             AUTORIZUOTI DILERIAI

 
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB "Audio guru". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Audio guru" sutikimą. Sprendimas:Dpak Dizainas:Tavotinklapis.lt