PradžiaLaidai
AUSINĖS

Laidai

Šioje produktų kategorijoje surasite įvairių tipų kabelius. Mes siūlome kokybiškus kolonėlių kabelius kurie naudojami sujungti garso kolonėles su turima garso technika (namų kino taetro stiprintuvais, stereo stiprintuvais, muzikiniais centrais ir pan.) Šie kabeliai gali būti parduodami išvyniojant iš ritės pagal pageidaujamą kiekį nuo 0,5 iki 150 metrų. Pageidaujant klientui kolonėlių kabelius galime paruošti naudojimui. Uždėsime išorinę apdailą ar užspausime reikiamus antgalius. Taip pat siūlome jau gamintojo paruoštus kabelius su apdaila bei uždėtais antgaliais.

Ko gero nėra nei vienos rimtos namų kino teatro sistemos kurioje nereikėtų skaitmeninių garsą bei vaizdą perduodančių HDMI kabelių. HDMI kabelių pagalba perduosite vaizdą ir garsą iš įvairių įrenginių, tokių kaip Audio video resyveriai, BLU RAY, DVD grotuvų, Sony playstation, X-BOX, televizojos priedėlių ir pan. HDMI kabeliai gaminami skirtingų versijų su skirtingu duomenų srauto perdavimu. Audioguru.lt salonas siūlo tik kokybiškus įvairių ilgių, naujausius ir pralaidžiausius HDMI kabelius.

Mūsų parduodami skaitmeniniai optiniai kabeliai dažniausiai yra skirti garso perdavimui iš televizoriaus į namų kino sistemą, muzikinį centrą ar pan. Parduodame tik patikimos konstrukcijos aukštos kokybės kabelius.

Taip pat siūlome analoginius kabelius skirtus sujungti įvariems prietaismas. Patys populiariausi 2 RCA 2 tipo kabeliai (dažnai vadinami tulpėmis). Taip pat  su kitokio tipo jungtimis kaip 3,5mm-RCA, balancinėmis ir pan.


Hi-Fi salonas "Audio Guru" prekiauja - AudioQuest, QED, WireWorld, Chord cables, bei kitų žinomų gamintojų kabeliais.  Jeigu kažko mūsų asortimente neradote būtinai mums parašykite elektroniniu paštu - info@audioguru.lt arba paskabinkite Tel.: 8 6161 44

Populiariausios prekės kategorijoje

Prekių krepšelis
Peržiūrėti savo prekių krepšelį.
Vartotojo zona
PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ

             

KAIP MUS SURASTI

KODĖL VERTA PIRKTI PAS MUS?

    

            DIDELIS ASORTIMENTAS

            DEMONSTRUOJAMOS PREKĖS

            ORIGINALI PRODUKCIJA

             AUTORIZUOTI DILERIAI

 
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB "Audio guru". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Audio guru" sutikimą. Sprendimas:Dpak Dizainas:Tavotinklapis.lt