PradžiaAusinės ir priedai
AUSINĖS

Ausinės ir priedai

Jūsų gidas į gerą garsą!

ausines.com - salonas yra vienintelis specializuotas ausinių salonas baltojos šalyse. Čia galite gyvai išmėginti ausines, palyginti bei įsigyti:  Sennheiser, Beyerdynamic, Koss, AKG, Audio-technica, Grado, Soundmagic, German Maestro, Shure, Oppo, Denon, Bowers & Wilkins, Westone, Fiio ir kiti ausinių gamintojai. Jūsų patogumui demonstruojame virš šimto įvairių ausinių modelių. Taip pat siūlome nemažą ausinių stiprintuvų, skaitmeninių - analoginių keitiklių, papildomų  priedų bei aksesuarų. (ausinių kabeliai, ausinių pagalvėlės, ausinių kaištukai, transportavimo dėklai ir pan.)

Čia sužinosite viską apie ausinių tipus ir skirtumus tarp jų, susipažinsite su ausinių gamintojais bei rasite patarimų kaip išsirinkti ausines ir jas prižiūrėti, rasite šviežiausias naujienas iš geriausių ausinių gamintojų. Mes taip pat pateiksime ausinių apžvalgas, testus, kurie padės pasirinkti geriausią ir labiausiai Jums tinkantį ausinių modelį.

Mes sukaupę ilgametę patirtį ja dalinamės tam, kad Jūs galėtumėte atrasti muziką iš naujo! Nustebsite išgirdę, kaip gali skambėti jau daugybę kartų girdėtas albumas per specializuoto ausinių gamintojo, net ir pradinio lygio ausines.

Tik išbandę ausines patys, sužinosite kurios yra tinkamiausios būtent Jums.

Didžiausias ausinių bei priedų pasirinkimas vieninteliame baltijos šalyse, specializuotame ausinių salone www.ausines.com

Vingrių g. 5B, Vilnius

Darbo laikas:
I - V: 11-19 val.
VI -VII: nedirbame

Tel.: 8 60 80 60 99

Focal utopa

Focal utopa
 
  • Atviro korpuso ausinės
  • Apgaubiančios ausis
  • 80Ω
  • Kabelio ilgis: 3m

Kaina: 3999.00 EUR

Parduotuvėje:  Teirautis

Focal elear

Focal elear
 
  • Atviro korpuso ausinės
  • Apgaubiančios ausis
  • 80Ω
  • Kabelio ilgis: 3m

Kaina: 999.00 EUR

Parduotuvėje:  Teirautis

Prekių krepšelis
Peržiūrėti savo prekių krepšelį.
Vartotojo zona
PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ

             

KAIP MUS SURASTI

KODĖL VERTA PIRKTI PAS MUS?

    

            DIDELIS ASORTIMENTAS

            DEMONSTRUOJAMOS PREKĖS

            ORIGINALI PRODUKCIJA

             AUTORIZUOTI DILERIAI

 
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB "Audio guru". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Audio guru" sutikimą. Sprendimas:Dpak Dizainas:Tavotinklapis.lt