AudioQuest

>
>
AudioQuest

Gamintojai

Filtruoti pagal kainą

AudioQuest

AudioQuest - garso įrangos priedus bei įvairius kabelius gaminantis amerikiečių gamintojas, savo veiklą pradėjęs 1980 metais. Šiandien šis gamintojas gamina RCA, HDMI kabelius, specialius akustinių laidų antgalius (bananus) bei kitus priedus. Šią produkciją gamintojas taip pat sėkmingai eksportuoja į daugiau nei 60 skirtingų pasaulio šalių. Kiek brangesnė šio gamintojo gaminamos produkcijos kaina taip pat byloja ir apie itin aukštą jos kokybę, kuri yra akivaizdžiai įžvelgiama vos tik pamačius pačią produkciją iš arčiau. Tinkamai investuodami į 

Išskirtinė produkcijos kokybė

Nepaisant to, jog AudioQuest gaminamos produkcijos asortimentą sudaro tik garso įrangoms skirti laidai bei priedai, galima būtų drąsiai teigti, jog ši produkcija yra iš tiesų solidi. Aukštą produkcijos kokybę padeda užtikrinti ne tik modernių technologijų gausa, tačiau ir ypatinga kokybe pasižyminčios medžiagos. Būtent ši kombinacija padeda sukurti itin aukštą produktų našumą. Kokybiškos medžiagos padeda sukurti puikų garso signalo laidumą, o tai reiškia, jog garso signalas kur kas ilgiau išsaugo savo kokybę bei išvengia pašalinių veiksnių.

Aukštos kokybės laidai

Didelį dėmesį šis gamintojas skiria ne tik laidų vidaus, tačiau ir išorės konstrukcijai. Tai reiškia, jog visų šio gamintojo gaminamų laidų našumą taip pat padeda pagerinti ir išorės izoliacija. Ši izoliacija suteikia galimybę išvengti išorės veiksnių, kurie galimai galėtų daryti įtaką laidu keliaujančio garso signalo kokybei. Būtent tokiu būdu yra užtikrinama išskirtinė garso kokybė. Visi laidai taip pat yra universalūs, todėl gali drąsiai būti naudojami prie pačių įvairiausių garso sistemų. Nors AudioQuest yra laikomas kaip garso įrangai skirtų priedų gamintojas, tačiau visame prekių asortimente taip pat galima rasti ir HDMI laidų, kurie puikiai tinka net ir vaizdo perdavimui.

    Įrašykite ieškomos prekės pavadinimą ar pavadinimo fragmentą

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.