Definitive Technology

>
>
Definitive Technology

Gamintojai

Filtruoti pagal kainą

Definitive Technology

Bene išskirtiniausias garso įrangos gamintojas visame pasaulyje - Definitive Technology. Dar 1990 metai savo veiklą pradėjęs garso kolonėlių gamintojas ir šiandien sėkmingai tęsia savo veiklą ir pasaulį nuolat stebina vis išskirtinesniais produktais. Platų asortimentą turintis gamintojas labiausiai garsėja savo sukurta BP kolonėlių serija, kuri kuo puikiausiai tinka tiek stereo, tiek ir namų kino sistemoms. BP garso kolonėlių serija pasižymi tuo, jog didžioji dalis šių kolonėlių savyje turi integruotus aktyvius žemų dažnių garsiakalbius. Beje, tai nėra vienintelė savybė, kuri paverčia šio prekės ženklo produkciją išskirtine. Didelę įtaką bendram produkcijos išskirtinumui taip pat suteikia ir industrinis bei minimalistinis dizainas, kuris leidžia garso sistemą paversti itin patraukliu elementu.

Unikalios technologijos, sukuriančios galingą garsą

Definitive Technology prekės ženklas yra puikiai žinomas visame pasaulyje. Pasaulinis žinomumas neleidžia gamintojui niekada atsipalaiduoti ir skatina jį užtikrinti puikią gaminamos produkcijos kokybės kontrolę bei platų asortimentą. Išskirtinė šio gamintojo gaminamų kolonėlių konstrukcija taip pat lemia ir tai, jog jos yra puikiai tinkamos įvairiausioms garso sistemoms. Vis dėlto pagrindine galingo skambėjimo priežastimi išlieka tam tikruose produktuose integruoti galingi aktyvūs žemų dažnių garsiakalbiai. Jie taip pat sukuria ir itin platų dažnių atkūrimo diapazoną. Viduje integruoti papildomi stiprintuvai taip pat leidžia šioms kolonėlėms puikiai derėti net ir prie mažesnę galią turinčių stiprintuvų.

Minimalistinis bei industrinis dizainas

Amerikiečių garso įrangos gamintojai jau ilgą laiką yra laikomi taip pat kaip ir puikūs dizaineriai. Jau ne kartą minėta Definitive Technology BP garso kolonėlių serija yra puikus to įrodymas. Vientisu juodos medžiagos sluoksniu aptrauktos grindinės kolonėlės paverčia kolonėles subtiliomis ir puikiai tinkančiomis modernaus interjero dizaino aplinkoje. Būtent taip yra sukuriamas puikūs pojūčiai ne tik ausims, tačiau ir akims.

    Įrašykite ieškomos prekės pavadinimą ar pavadinimo fragmentą

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.