KLIPSCH

>
>
KLIPSCH

Gamintojai

Filtruoti pagal kainą

KLIPSCH

„Klipsch“ – amerikiečių garso įrangos gamintojai jau nuo seno yra pagarsėję kokybiška bei visame pasaulyje mėgstama produkcija. Šiuo atveju „Klipsch“ nėra jokia išimtis. Gamintojo gaminamos kolonėlės yra pripažintos visame pasaulyje, o ją ne veltui renkasi vis daugiau kokybiško garso mylėtojų.

Beveik prieš 80 metų veiklą pradėjusi kompanija per savo gyvavimo laikotarpį užpatentavo ne vieną technologinį sprendimą. Didžioji dalis grindinių bei lentyninių kolonėlių yra gaminamos naudojant specialios struktūros aukštadažnių komponentus bei išskirtinius, vario spalva pasižyminčius žemų bei vidurinių dažnių garsiakalbius. Šie bruožai yra bene išskiriniausi, kurie padeda šiuo prekės ženklu pažymėtą produkciją atpažinti dar lengviau.

„Klipsch“ gamintojas siūlo gana platų garso kolonėlių asortimentą, kuriame sau tinkamą variantą ras kiekvienas. Didžioji dalis visų garso kolonėlių yra ne kartą pripažintos kaip puikus pasirinkimas tiems, kurie itin vertiną gerą kainos bei kokybės santykį. Būtent todėl „Klipsch“ yra taip mėgstamas prekės ženklas, turintis ištikimą naudotojų auditoriją visame pasaulyje.

Produktų asortimente galima rasti ne tik pasyvių kolonėlių, kurios yra skirtos namų kino arba stereo garso sistemoms, tačiau ir aktyvių sprendimų, leidžiančių muzikos signalą perduoti bevieliu būdu. Šis faktas tik įrodo teigiamą gamintojo požiūri į naujoves bei inovacijų siekimą.

Pats „Klipsch“ gamintojo gaminamų kolonėlių atkuriamo skambėjimo braižas pasižymi aiškiai išryškintais aukštų bei žemų dažnių diapazonais. Toks braižas padeda atkleisti kur kas daugiau garso detalumo bei sukurti gerą įspūdį tiek klausantis muzikos, tiek ir žiūrint filmus. Platus produkcijoje integruotų technologijų spektras taip pat padeda išgauti ir platų dažnių atkūrimo diapazoną bei sąlyginai vienodą garso lygį skirtingose dažnių juostose. Būtent todėl „Klipsch“ produktai padeda sukurti su klausytoju ir emocinį ryšį.

    Įrašykite ieškomos prekės pavadinimą ar pavadinimo fragmentą

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.