CHORD

Gamintojai

Filtruoti pagal kainą

Chord Audio

Chord Audio - dar 1989 metais įsikūręs garso įrangos gamintojas, kuris savo veiklą pradėjo nuo garso įrangos gaminimo tuometinėms įrašų bei radijo studijoms. Pasaulinio lygio studijose vietą radusi Chord Audio produkcijai neprireikė daug laiko, kol ši pasiekė ir paprastus Hi-Fi garso įrangos mylėtojus. Žaibiškai išplitę produktai netrukus sužavėjo aukštos kokybės garso mylėtojus, todėl pats prekės ženklas tapo puikiai žinomas visame pasaulyje. Muzikos pasaulyje svarbu ne tik atkuriamo garso kokybė, tačiau ir pati garso dinamika. Būtent tą Chord Audio produkcija ir suteikia. Tai leidžia išgirsti net ir pačius menkiausius muzikos garsus, kurie ir yra viena iš pagrindinių puikaus skambėjimo sudedamųjų dalių.

Profesionali garso įrangos produkcija

Aukšta šio gamintojų inžinierių patirtis bei kompetencija šiandien leidžia kurti ne tik paprastesnius sprendimus, tačiau ir itin aukšto lygio garso sistemoms skirtus komponentus. Žinoma, šie komponentai pasižymi ne tik puikia garso apdorojimo kokybe, tačiau ir išskirtiniu ilgaamžiškumu. Būtent šios produkcijos savybes ir lemia itin kruopšti gamintojo taikoma kokybės kontrolę bei specialiai atrinktų medžiagų pritaikymas vidaus komponentų sistemoje. Nors šiandien šio gamintojo gaminamų prekių asortimentas ir nėra pats plačiausias, reikėtų nepamiršti labiau orientuojasi į jau esamų produktų gamybą bei jų tobulinimą.

Produktų asortimentas

Vis dėlto produktų asortimentą sudaro tik garso elektronikos segmentui priklausantys produktai, tokie kaip fonokorektoriai, stiprintuvai, tinklo grotuvai, galios stiprintuvai ir net pradiniai stiprintuvai ir daug daugiau. Visi šie įrenginiai pasižymi specifiniu dizainu, leidžiančiu šią produkciją paprastai derinti net ir prie esamo interjero. Pati elektronika yra gana universali, todėl derinti ją prie skirtingų gamintojų kolonėlių yra itin paprasta, o sukurtas skambėjimas leidžia mėgautis itin aukštos kokybės garsu.

    Įrašykite ieškomos prekės pavadinimą ar pavadinimo fragmentą

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.