BOWERS & WILKINS

>
>
BOWERS & WILKINS

Gamintojai

Filtruoti pagal kainą

BOWERS & WILKINS

Didžiojoje Britanijoje įsikūręs garso kolonėlių bei ausinių gamintojas, projektuojantis bei gaminantis aukštos kokybės produkciją. Ši kompanija įsikūrė dar 1966 metais. Beveik 60 metų patirtis šiam prekės ženklui užtikrina ne tik aukštą produkcijos kokybę, tačiau ir pripažinimą visame pasaulyje. Bowers & WIlkins per visą savo gyvavimo laiką sukūrė ir užpatentavo ne vieną technologiją, kuri yra taip pat naudojama ir iki šių dienų. Šiandien šiuo prekės ženklu pasipuošusi garso įranga yra itin populiari ne tik Europoje, tačiau ir visame likusiame pasaulyje. 2020 metais Bowers & Wilkins tapo didžiausio pasaulyje garso įrangos pardavimais užsiimančio holdingo Sound United dalimi.

Inovacijos ir universalumas

Bowers & Wilkins garso įrangos gamintojas visuomet siekė pačios aukščiausios gamybos visose įmanomose sferose. Būtent dėl šios priežasties šis gamintojas garsėjo ne tik namams skirtos garso įrangos gaminime, tačiau ir automobilinių garso sistemų gamyboje. Kitą kartą nenustebkite išvydę šio gamintojo logotipą Jaguar, BMW ar Volvo automobiliuose. Premium klasės automobilių gamintojų sprendimas bendradarbiauti su Bowers & Wilkins garso įrangos gamintoju tik įrodo unikalų jo požiūrį į aukštą kokybę ir universalumą.

Aukšta kokybė ten, kur jos reikia labiausiai

Šis anglų gamintojas per visus savo gyvavimo metus yra pagaminęs begalę skirtingų produktų. Kaip jau tapo įprasta, šie produktai yra skirstomi ne tik į skirtingus segmentus, tačiau ir į klases. Trumpiau tariant, visi produktai priklauso tam tikrai klasei. Nuo vidutinės klasės, iki pačios aukščiausios, didelė tikimybė, jog tinkamas garso kolonėles ras kiekvienas. Būtent šią savybę lemia ir platus prekių asortimentas. Natūralu, jog tokį ilgą laiką gyvuojantis gamintojas yra sukaupęs nemažai patirties, todėl klausimų dėl produkcijos kokybės net neturėtų iškilti.

    Įrašykite ieškomos prekės pavadinimą ar pavadinimo fragmentą

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.