PRO-JECT

>
>
PRO-JECT

Gamintojai

Filtruoti pagal kainą

Pro-Ject

Austrų garso įrangos gamintojas Pro-Ject projektuoja ir gamina pačią įvairiausią garso įrangą. Šio gamintojo asortimente galima rasti patefonų, fonokorektorių, kolonėlių, stiprintuvų ir dar daugiau. Nepaisant gana plataus siūlomų prekių asortimento, Pro-Ject gamintojas yra labiausiai žinomas dėl savo gaminamų patefonų. Priešingai nei daugelis panašių gamintojų, Pro-Ject visus savo produkciją sudarančius komponentus bei detales gamina pačioje Europoje. Būtent tai padeda šiam prekės ženklui sukurti puikią bei išskirtinę produkcijos kokybę.

Patefonai, fonokorektoriai bei kiti produktai

Šis gamintojas visą savo veiklą pradėjo dar 1991 metais. Nuo to laiko gamintojui pavyko suformuoti ne tik itin platų siūlomų prekių asortimentą, tačiau ir visapusišką pasitikėjimą kokybiško garso mylėtojų tarpe. Didelis šio prekės ženklo išskirtinumas - puikus kainos bei kokybės santykis. Sąlyginai nebrangi produkcija yra lengvai pasiekiama itin plačiai auditorijai. Tai suteikia galimybę puikiu bei kokybišku skambėjimu mėgautis praktiškai visiems. Žinoma, asortimente taip pat yra ir kitų produktų, tokių kaip stiprintuvai ar kolonėlės. Toks platus skirtingų produktų asortimentas leidžia sukurti garso sistemas, kurių visi produktai yra pažymėti tuo pačiu prekiniu ženklu. Būtent tai ir leidžia sukurti vientisumą.

Išskirtinis dėmesys komponentais

Nors rinkoje yra begalė kitų žaidėjų, turinčių kur kas ilgesnę patirtį, šis gamintojas tikrai nenusileidžia savo gaminamos produkcijos kokybe. Panašu, jog šią savybę jam padeda išgauti tai, jog gamintojas įsiklauso į kokybiško garso mylėtojus ir supranta tai, ko jiems reikia labiausiai. Didelę įtaką taip pat daro faktas, jog Pro-Ject gamintojas stengiasi suteikti kuo platesnę savo gaminamų patefonų spalvų gamą. Tai padeda šiuos šilto vinilinių plokštelių garso šaltinius paversti ne tik žaismingais, tačiau ir puikiai tinkančiais įvairaus dizaino erdvėse.

    Įrašykite ieškomos prekės pavadinimą ar pavadinimo fragmentą

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.