KEF

Gamintojai

Filtruoti pagal kainą

KEF

„KEF“ – Didžiojoje Britanijoje įsikūręs garso kolonėlių gamintojas. Jau daugiau nei 60 metų kompanija projektuoja bei gamina pačias įvairiausias garso sistemas bei jų komponentus. Per visą savo veiklos istoriją šis gamintojas sukūrė bei pristatė pasauliui begalę skirtingų produktų. Kai kurie praeityje sukurti produktai yra ypač vertinami dar šiandien. Žinoma, tačiau kompanija nesustoja bei toliau plečia savo siūlomų prekių asortimentą.

„KEF“ garso kolonėlių gamintojas sekdamas rinkoje besikeičiančias tendencijas bei įsiklausydamas į muzikos mylėtojų poreikius taip pat pradėjo kurti ir bevieles kolonėles, leidžiančias mėgautis aukštos kokybės garsu, perduodant garso signalą bevieliu būdu. Šiandien „KEF“ taip pat kuria ir alternatyvius garso įrangos segmentui priklausančius sprendimus,, leidžiančius patenkinti pačius įvairiausius garso sistemų poreikius.

Nepaisant to, jog ši kompanija labiausiai specializuojasi stereo bei namų kino sistemose, bendrame produktų asortimente taip pat galima rasti ir įmontuojamų kolonėlių, žemų dažnių kolonėlių ar net ausinių. Tai padeda įmonei didinti bendrą prekės ženklo žinomumą ne tik Europoje, tačiau ir visame likusiame pasaulyje. Ypač didelio pasisekimo susilaukė „KEF LS“ kolonėlių serija, kuri ne tik traukia akį išskirtiniu dizainu, tačiau ir leidžia kuo puikiausiai sukurti galingą skambėjimą iš sąlyginai mažų kolonėlių.

Šiuo prekės ženklu pažymėta produkcija išsiskiria puikiai atkuriamu skambėjimu, tačiau ir moderniu dizainu, kuris neretai tampa ir namus puošiančiu elementu. Didelę įtaką gerai garso kokybei taip pat daro ir unikalios šio gamintojo technologijos. Puikus pavyzdys – daugelyje modelių naudojama aukštų bei vidurinių dažnių garsiakalbių kombinacija. Šie garsiakalbiai įprastai turi specialų reljefą, kuris padeda sumažinti pašalinius garso iškraipymus bei sukurti kur kas platesnę garso sklaidą, sukuriančia puikią klausymosi patirtį tiek namų kino, tiek ir stereo garso sistemoms.

    Įrašykite ieškomos prekės pavadinimą ar pavadinimo fragmentą

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.