MARANTZ

>
>
MARANTZ

Gamintojai

Filtruoti pagal kainą

MARANTZ

„Marantz“ – ilgametis garso elektronikos gamintojas, savo veiklą pradėjęs Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau laikui bėgant persikėlė į Japoniją. Aukštos klasės namų kino bei stereo stiprintuvus gaminanti įmonės taip pat yra puikiai žinoma visame pasaulyje. Šios garso elektronikos apdorojamas garsas pasižymi minkštumu bei muzikalumu. Tai leidžia produkcijai būti ypatingai vertinamai daugelyje pasaulio šaliu. Įmonė savo veiklą pradėjo dar 1953 metais. Šiuo metu „Marantz“ priklauso milžiniškai „Sound United“ grupei, kuri taip pat valdo ir daug kitų, puikiai pasaulyje žinomų prekinių ženklų.

Namų kino stiprintuvų rinkoje pirmaujantis „Marantz“ projektuoja bei kuria išskirtiniu funkcionalumu pasižyminčią garso įrangą. Pradedant integruotomis tinklo grotuvo funkcijomis, baigiant namų kino stiprintuvuose integruotu grafiniu pradinės konfigūracijos vedliu, šie prietaisai yra suprojektuoti taip, kad sukurtų pačią geriausią patirtį. Nepriekaištinga garso kokybė leidžia mmėgautis ne tik pačiais sudėtingiausiais filmų garso takeliais, tačiau ir įvairiausių stilių ar žanru muzika. „Marantz“ praktiškai kiekienais metais atnaujinta savo asortimentą bei patobulina savo produktus.

Didelę įtaką gamintojas daro ir stereo stiprintuvų segmentui, kurioje šiuo prekiniu ženklu pažymėtų produktų taip pat netrūksta. Ilgametė patirtis leidžia kompanijai kurti produktus, kurie pasižymi savo ilgaamžiškumu bei puikia apdorojamo garso kokybe. Nors „Marantz“ stiprioji pusė yra garso įrangos segmentui priklausanti elektronika, tačiau gamintojo asortimente taip pat galima rasti ir aukštos klasės patefoną, kuris jau yra tapęs šio prekinio ženklo pasididžiavimu bei vizitine kortele.

Savo veiklos pradžioje kompanija gamino unikalius vintažinio stiliaus stiprintuvus. Šiandien tokius stiprintuvus yra pakeitę inovatyvūs elektronikos produktai, kurie yra visapusiškai pritaikyti šiuolaikiniam gyvenimo būdui. Gaminamos garso elektronikos universalumas leidžia prie „Marantz“ paprastai derinti įvairiausių prekinių ženklų kolonėles bei išgauti aukštus kokybės standartus atitinkantį muzikalumą.

    Įrašykite ieškomos prekės pavadinimą ar pavadinimo fragmentą

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.