Monitor Audio

>
>
Monitor Audio

Gamintojai

Filtruoti pagal kainą

MONITOR AUDIO

Minotor Audio - jau penkis dešimtmečius gyvuojantis išskirtinis garso kolonėlių gamintojas, kurio gaminamų produktų asortimentą sudaro jau legenda tapusios serijos, kurios yra pavadintos metalų pavadinimais. Toks serijinių produktų ženklinimas padeda kur kas paprasčiau suprasti, kokiai klasei priklauso tam tikri produktai. Iš esmės visos Monitor Audio kolonėlės yra puikiai tinkančios tiek stereo, tiek ir namų kino garso sistemoms. Galimybė unikalių technologijų paverčia šias kolonėles išskirtinėmis bei taip mėgstamomis ne tik Europoje, tačiau ir visame likusiame pasaulyje. Šiandien platų Monitor Audio asortimentą sudaro ne tik grindinės ar lentyninės kolonėlės, tačiau ir įmontuojamos kolonėlės, soundbar garso sistemos bei daug daugiau.

Gamintojo patentuotų technologijų gausa

Per ilgą savo gyvavimo laikotarpį, Monitor Audio garso kolonėlių gamintojas sukūrė bei patentavo ne vieną technologiją, padedančia visai produkcijai išsiskirti puikia garso kokybe ir šiltu, dinamišku skambėjimu. Tarsi vizitine kortele tapęs modernus bei stilingas kolonėlių dizainas leidžia šio prekės ženklo produkciją mylintiems žmonėms papuošti savo namus ne tik puikiu garsu, tačiau ir dizainu. Nuostabu, jog gamintojas didelį dėmesį skiria ne tik garso kokybę užtikrinančioms technologijoms ar jų plėtrai, tačiau ir unikalų įvaizdį sukuriančioms apdailoms.

Platus produktų asortimentas

Monitor Audio kolonėlių gamintojas yra sukūręs po kolonėlių seriją praktiškai kiekvienam. Pradedant Bronze serija, baigiant Platinum, tinkamą pasirinkimą be jokios abejonės ras kiekviienas. Visas šių produktų serijas vienija aukšta garso kokybė bei ilgaamžiškumas, leidžiantis garso sistemomis mėgautis itin ilgą laiką. Nors Monitor Audio savo veiklą pradėjo tik nuo garso kolonėlių gamybos, šiandien asortimentą sudaro kur kas daugiau įvairiausių sprendimų, leidžiančių įgarsinti namus skirtingais būdais. Tiek namų kino sistemos, tiek ir įmontuojamos kolonėlės leis įgarsinti ne tik namus, tačiau ir kitokios paskirties patalpas.

    Įrašykite ieškomos prekės pavadinimą ar pavadinimo fragmentą

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.