FOCAL

Gamintojai

Filtruoti pagal kainą

FOCAL

„Focal“ – garso kolonėlių gamintojas, savo veiklą vykdantis nuo 1979 metų. Daugiau nei 40 metų patirtis suteikia šiam gamintojui galimybę gaminti kokybikas kolonėles namų kino bei stereo sistemoms. Begalę inovatyvių bei išskirtinių technologijų sukūrusi „Focal“ kompanija yra puikiai žinoma bei vertinama visame pasaulyje. Unikalių inžinerinių sprendimų bei technologijų visuma leidžia „Focal“ produkcijai pasižymi išskirtiniu skambėjimo braižu, padedančiu aiškiai išryškinti aukštų bei vidutinių dažnių svarbą. „Focal“ gamina kolonėles bei ausines pačiuose įvairiausiuose kainų diapazonuose. Tai leidžia gamintojui išlikti universaliu bei patenkinti bet kokius klientų poreikius.

Technologinės ypatybės

Unikalus skambėjimo braižas nėra vienintelė savybė, padedanti sukurti šio prekės ženklo išskirtinumą. Elegantiškas produkcijos dizainas taip pat yra būtent tai, kas lemia visapusišką šios produkcijos kokybę. Daugybė „Focal“ patentuotų technologijų vis dar yra naudojama net ir šiuolaikinėje produkcijoje. Puikus pavyzdys – berilio memranas turintys aukštų dažnių garsiakalbiai. Šie aukštadažniai yra montuojami į aukštesnės klasės „Kanta“, „Sopra“ bei „Utopia“ serijos kolonėles. Tuo tarpu didelį pasisekimą turinti „Aria“ serija turi įmontuotus magnio bei aliuminio garsiakalbius, kurie lygiai taip pat padeda sukurti skardesnį, tačiau natūralų skambėjimo braižą.

Platų gamintojo siūlomų roduktų asortimentą sudaro pačios įvairiausios kolonėlės, puikiai tinkančios tiek stereo, tiek ir namų kino sistemoms. Asortimente taip yra ir pačių įvairiausių sprendimų, padedančiu kokybiškai įgarsinti patalpas net ir įmontuojamomis kolonėlėmis.

„Focal“ jau ilgą laiką glaudžiai bendradarbiauja su britų garso elektrinikos gamintoju „Naim“. Šie prekių ženklai yra gamykliškai derinami tarpusavyje, siekiant išgauti dinamišką, natūralų bei kokybišką garso atkūrimą. Kombinuojant šių dviejų gamintojų gaminamą produkciją gaunamas skambėjimas yra universalus bei puikiai tinkantis ne tik bet kokio žanro ar stiliaus muzikai, tačiau ir kitokio pobūdžio garso takeliams.

    Įrašykite ieškomos prekės pavadinimą ar pavadinimo fragmentą

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.