Polk Audio

>
>
Polk Audio

Gamintojai

Filtruoti pagal kainą

POLK AUDIO

Polk Audio - ypatingai platų prekių asortimentą sukūrės amerikiečių garso įrangos gamintojas, kuris specializuojasi pačių įvairiausių tipų kolonėlių projektavime bei gamyboje. Jau nuo 1972 metų gaminamos šio prekės ženklo kolonėlės yra tapusios tikrai populiaru pasirinkimu ne tik Amerikoje, tačiau ir visoje Europoje. Unikalių technologiniu pagrindu sukurtos kolonėlės yra visapusiškai pritaikytos ne tik stereo, tačiau ir namų kino sistemoms. Tai leidžia gamintojui dar labiau išplėsti savo gaminamų produktų asortimentą bei jį paversti kur kas unikalesniu. Ilgametė patirtis bei inžinerinių sprendimų visuma taip pat leidžia sukurti ir nepriekaištingą garso kokybę, kurios dėka muzikos mylėtojai gali pasinerti į kokybišką skambėjimą kur kas paprasčiau.

Puikus kainos bei kokybės santykis

Nors šio prekės ženklo siūlomų produktų asortimentas yra iš tiesų platus, Polk Audio ypač orientuojasi į puikų kainos bei kokybės santykį. Trumpiau tariant, šio prekės ženklo produkcija suteikia iš tiesų įspūdingą garso kokybę bei nekainuoja didelių pinigų. Tai gamintojui padeda pasiekti kur kas platesnę tikslinę auditoriją ir suteikti galimybę geru garsu mėgautis didesnei daliai žmonių. Ypatingo dėmesio sulaukusi Signature serija yra bene labiausiai žinoma bei populiariausia. Šios kolonėlių serijos populiarumą užtikrina dinamiškas, natūralus skambėjimas, išskirtinis dizainas bei produkcijos ilgaamžiškumas. Žinoma, Polk Audio taip pat kuria ir kur kas aukštesnio lygio garso kolonėles.

Platus asortimentas

Polk Audio garso kolonėlių asortimentą sudaro lentyninės, gridninės, centrinės, įmontuojamos bei lauko kolonėlės. Praktiškai bet koks garso kolonėlių segmentas gali būti papildytas šio prekinio ženklo produkcija. Toks universalumas padeda kokybiškai įgarsinti ne tik namų, tačiau ir pačias įvairiausias komercines patalpas. Praktiškai kiekviena šiuo prekės ženklu pažymėta kolonėlių serija pasižymi tik tai serijai būdingomis technologijomis, kurios ir padeda sukurti išskirtinumą.

 

    Įrašykite ieškomos prekės pavadinimą ar pavadinimo fragmentą

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.