NAD

Gamintojai

Filtruoti pagal kainą

NAD

NAD - puikiai žinomas prekės ženklas, įsikūręs D. Britanijoje dar 1972 metais. Šio gamintojo projektuojami bei gaminami produktai yra susilaukę pasaulinio pripažinimo. Nepaisant to, jog NAD gamina tik garso įrangai skirtą elektroniką, šiuo prekės ženklu pažymėta produkcija turi sujungusi neįtikėtinai plačią garso mylėtojų auditoriją. Tvirtas šio gamintojo filosofinis požiūris yra susijęs ne tik su puikia garso kokybe, tačiau taip pat orientuotas ir į estetišką įrenginių dizainą. Šiandien NAD stiprintuvai yra pagaminti taip, jog jų sukuriama garso kokybė kuo puikiausiai dėrėtų su estetišku dizainu.

Ilgametė patirtis

Nepsaint to, jog NAD buvo vienas pirmųjų prekinių ženklų, perkelusių savo produkcijos gamybą į Azijos šalis, produkcija vis tiek išlaikė visų taip vertinamą kokybę. Specifinis vidaus komponentų išdėstymas bei kruopščiai atrinktos gamybos medžiagos leido šiam gamintojui išlaikyti didelį savo populiarumą jau beveik 50 metų. Pradedant unikaliu vintažiniu garso stiprintuvų įvaizdžiu, baigiant šiuolaikišku bei moderniu dizainu. Platus NAD siūlomų prekių asortimentas yra sudarytas iš begalės skirtingų produktų, padedančių namuose sukurti tikrą kokybiško garso bei muzikos oazę.

Technologinės naujovės

Unikaliu technologiniu pagrindu sukurti garso stiprintuvai taip pat yra pritaikyti pačioms įvairiausioms kolonėlėms. Inžinierių sukurta stiprintuvų struktūra yra visapusiškai pritaikyta naturaliam, dinamiškam bei švariam skambėjimui išgauti. Nors NAD elektroniką pradžoje sudarė tik stereo stiprintuvai, šiandien šio prekės ženklo produkciją taip pat papildė ir namų kino stiprintuvai, S/A signalo keitikliai, patefonai, tinklo grotuvai ar net ausinės. Platus asortimentas leidžia rasti tinkamą produktą praktiškai kiekvienam. Stebėdamas vis labiau besikeičiančią garso įrangos rinką, šis gamintojas nuolat siekė prisitaikyti prie pokyčių ir siūlyti garso mylėtojams pačias įvairiausias naujoves, padedančias sukurti ne tik patogumą, tačiau ir nepamirštamas emocijas.

    Įrašykite ieškomos prekės pavadinimą ar pavadinimo fragmentą

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.