NAIM

Gamintojai

Filtruoti pagal kainą

NAIM

„Naim“ – Didžiojoje Britanijoje įsikūręs garso įrangos gamintojas, gaminantis tik ypatingai aukštos klasės elektroniką bei bevieles kolonėles. Premium klasės produkcija padeda gamintojui sukurti ne tik patikimų naudotojų ratą, tačiau ir nuolat jį plėsti pačiose įvairiausiose pasaulio šalyse. Kompanija „Naim“ 2011 metais susijungė su žinomu prancūzų gamintoju „Focal“. Toks įmonių susijungimas lėmė ir tai, jog nuo šiol šių prekinių ženklų produkcija yra gamykliškai pritaikyta puikiai derėti tarpusavyje. Aukštos klasės stiprintuvus stereo sistemoms gaminantis „Naim“ savo veiklą pradėjo 1973 metais. Per visą šį laikotarpį buvo sukurta begalė skirtingų produktų, įrodžiusių viso pasaulio kokybiško garso mylėtojams, jog anglai turi gilų supratimą apie garso įrangą bei jos gamybą. Žinoma, bendrame šio prekinio ženklo asortimente taip pat galima rasti ir tinklo grotuvų, CD grotuvų, galios stiprintuvų, pradinių stiprintuvų bei daug daugiau.

Šiais laikais didžioji dalis visos muzikos yra patalpinta į internetinės muzikos transliavimo platformas. Būtent dėl šios priežasties gamintojas taip pat rinkai pristatė ir unikalią bevielę namų garso sistemą, kurią sudaro „Mu-So“ serijos bevielės kolonėlės bei „Uniti“ stiprintuvai, turintys integruotus tinklo grotuvus. Visą šią sistemą padeda patoogiai valdyti specialiai sukurta programėlė. Programėlė taip pat veikia kaip garso lygio, bei transliuojamo turinio valdymo sistema.

Ilgus metus kaupta patirtis leidžia gamintojui taikyti ne tik aukščiausios kokybės elektronikos komponentus, tačiau ir įvairias technologijas. Šios technologijos užtikrina produkcijos ilgaamžiškumą bei apdorojamo garso signalo dinamiką. Visa „Naim“ gaminama elektronika yra juodos spalvos, kuri padeda į aplinką išspinduliuoti generuojamos šilumos perteklių. Tuo tarpu specialios DIN jungtys, kurios yra sukurtos tik šio prekės ženklo elektronikos produktams, padeda intuityviai tarpusavyje sujungti skirtingus stereo sistemos komponentus.

    Įrašykite ieškomos prekės pavadinimą ar pavadinimo fragmentą

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.